km
DÉLKA TRASY

MORAVIA DIVIDE S KWAK

Ahoj, jmenuji se Jirka Baloušek, pocházím ze Strakonic a spadám do skupiny lidí, co holdují závodnímu bikepackingu. V tomto prostředí blízko k přírodě se cítím nejlépe, kamarádi mě znají jako Baldu. Letos mě čekalo spoustu těžkých závodů, jak u nás, tak i v Evropě, tak jsem se na to musel pořádně vybavit, abych nedělal ostudu. Volba padla na českou firmu. Poprvé budu mít na sobě šustku dělanou "na míru", při měření to byla docela sranda. No a poprvé budu spát na mých „výletech“ v péřovém spacáku 100 % hand made. Už z perfektní komunikace s panem Pařízkem před objednávkou a paní Hrstkovou při přípravě bundy na „míru“ dávalo tušit, že jsem se rozhodl správně.

Do teď jsem používal 600 g syntetický letní spacák, přes který by se daly číst noviny, který navíc dosluhoval a musel jsem se posunout o nějaký level výš. Začátkem května dorazila krabice, tak jsem se hned na fb pochlubil, dostal jsem spoustu „laiků“, ale i pár kamarádů mě hned psalo, že 800 g spacák je moc a podobná moudra. Já jsem, ale věděl, že je to tak akorát. Těch 200 g, co budu teď navíc s sebou vozit v podobě nového spacáku, radši zhubnu.

Důležité u mě je, když už k tomu teda dojde se na těchto dlouhých závodech kvalitně a rychle vyspat v teple, než se třást jak ratlík a neodpočinout si. Navíc závody, které absolvuji, jsou od jara do podzimu, takže nějaké to deko kvalitního českého peří se hodí.

Do startu Moravia Divide, závodu napříč Moravou ze severu (start v Javorníku) na jih (cíl Břeclav), dlouhém 722 km si střihnu 1 noc na terase, abych vyzkoušel spacák KWAK Rosničku a karimatku. Byl jsem mile překvapen komfortem spaní, přesně něco takového jsem si představoval.

Zpevněné lesní a polní cesty
60%
Vyasfaltované lesní cesty
20%
Pěšiny
15%
Silnice nižší třídy
Web Designer5%

Související produkty

KWAK Pánská větrovka Mira KWAK Pánská větrovka Mira 2
Produkt je k dispozici na objednávku
4 850 Kč
10
Máte chuť nechat si vyrobit větrovku na míru dle vaší fantazie? Tak právě u nás šijeme podle představ našich milých zákazníků. Větrovka KWAK je vhodná pro většinu ročních období, je anatomicky tvarovaná a proto je vhodná i na všechny outdoorové aktivity. Určitě se Vám již stalo, že Vás nečekaně přepadlo nepříznivé počasí, ale s naší lehkou šustkou KWAK už...
KWAK Spací pytel Rosnička R185 KWAK Spací pytel Rosnička R185 2
Produkt je k dispozici na objednávku
Péřové

KWAK Spací pytel Rosnička R185

KWAK
R185
7 550 Kč
10
Chystáte se na letní povyražení do přírody, na motorku, kolo nebo pod širák? V tom případě je Spací pytel Rosnička přímo pro Vás. Zabezpečí Váš komfort při spaní tak, aby Vám nebyla zima, nepromokli jste a zároveň abyste se v horkých nocích nepřehřívali. To a mnohem víc Vám zaručeně zajistí Spací pytel Rosnička R185 od značky KWAK s nanotechnologií. Spací...

Komentáře (0)

V tuto chvíli bez komentáře

Nový komentář

Odpovídáte na komentář

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.