NIKWAX Base d'imprégnation fraîche - 300ml
NIKWAX Base d'imprégnation fraîche - 300ml

NIKWAX Base d'imprégnation fraîche - 300ml

Conditionneur désodorisant pour les sous-vêtements fonctionnels portés directement sur le corps. Désodorise efficacement, prévient les odeurs corporelles et améliore le séchage jusqu'à 90 %.

Le produit est en stock
76 Kč
TTC Hors frais de port * Livraison sous 24 à 48 heures

 

Améliore considérablement l'évacuation et la performance. Maintient la fraîcheur des sous-vêtements plus longtemps. Maintient la respirabilité et augmente l'efficacité du refroidissement de toutes les couches de base fonctionnelles. Facile à utiliser avec des détergents ordinaires. S'ajoute au distributeur d'assouplissant lors du lavage. Convient pour Coolmax, Merino, Parameta et autres.

Convient pour Coolmax, Merino, Parameta et autres.

Volume: 300 ml

Mode d'emploi

Respecter les symboles sur le vêtement. Ne pas utiliser sur les vêtements imperméables.

Application lavable en machine:

1. placer le(s) vêtement(s) dans la machine à laver.

2. Utiliser la quantité habituelle de détergent.

3. Ajouter 1 bouchon (50 ml) pour 10 vêtements (une machine à laver) dans le distributeur d'assouplissant.

4. Lavez conformément aux instructions figurant sur l'étiquette du vêtement.

Séchage:

Sécher à l'air libre ou au sèche-linge à faible température si les instructions figurant sur l'étiquette du vêtement le permettent.

NIKIBF300
7 Produits
Z jakých jednotlivých látek se skládá Nikwax a jak funguje?

Před pětadvaceti lety vyvinul a patentoval Nick Brown, zakladatel Nikwax, vodoodpudivý elastomer Nikwax TX.10i.

Elastomer TX.10i se používá na EVA, stejném materiálu, který je používán na výrobu pružných podrážek bot. U tohoto patentu se jedná o modifikaci molekulární struktury o Ocokerit (zemní vosk), který je typický svou křehkostí. Tato změna způsobila posílení molekuly, která se chová velmi elasticky a pružně. Polymer TX.10i je aktivní hlavní složkou ve všech Nikwax výrobcích, které se používají na obuv a textil. Toto je technologie, která dává našim výrobkům vysokou funkčnost. Při ošetření Nikwax je textilní a kožená struktura látky obalena vrstvou molekul vodoodpudivé a elastické TX.10i. Tyto molekuly se váží na vše, co absorbuje vodu, a zároveň zanechávají prostor mezi jednotlivými vlákny volný a prodyšný. Nikwax impregnace se pohybuje a ohýbá zároveň s textilními a koženými vlákny. Proto je Nikwax impregnace funkční i po několika vypráních a neztrácí nic na své funkčnosti narozdíl od jiných srovnatelných výrobků, které musejí být aplikovány po každém praní.

Elastomer TX.10i umožňuje textilu větší zátěž. I při špinění textilu, kdy se špínou obalují jednotlivá vlákna a tím zaniká prodyšný prostor, je zachována lepší rozpínavost. Impregnace dále zajišťuje, že jsou vlákna látky potažena elastickým polymerem, a tím je zlepšena jejich pružnost. Tím je možné vlákna ohýbat až do určitého bodu a opět bez poškození vrátit do původního stavu. Ošetřená vlákna je možné více zatěžovat, aniž dochází k jejich trvalé deformaci.

10 autres produits dans la même catégorie :

Product added to wishlist
Product added to compare.