Spací pytel

KWAK

Každý spací pytel KWAK vyrábíme dle požadavků a přání našich zákazníků a věnujeme mu mnoho času již před samotnou výrobou tak, aby klient byl na 100% spokojený a odcházel od nás šťastný. Vnější materiál spacáku KWAK je vyroben s nanovlákenné membrány z nanotechnologie.

OutdoorKWAK

Šijeme a navrhujeme dle přání zákazníků

Naše motto "Tvoříme sny"

Nanovlákenná membrána

&

Spacáky KWAK

Je vyrobena ze 100% PU a průměr nanovláken je pouhých 150 nm. Díky této unikátní struktuře má nanovolákenná membrána o 25% více pórů než ostatní porézní membrány (PTFE - GoreTex), a tak může společnost NANOMEMBRANE nabídnout lamináty s nanovlákennou membránou s tou nejlepší paropropustností na světě. Tyto lamináty jsou vhodné především pro fyzicky náročné aktvity jako je běh, cyklistika, hiking atd. Nanovlákenné lamináty s touto membránou jsou nabízeny pouze ve variantě 3L.

HYDROFOBNÍ A OLEOFOBNÍ ÚPRAVA TEXTILIÍ - DWR

Veškeré lamináty jsou navíc hydrofobně upraveny tzv. DWR úpravou. Společnost NANOMEMBRANE nabízí dva typy povrchových úprav: Flourkarbon C6 a Bez flourkarbonu tzv. uhlovodík – PFC-free Obě úpravy nabízí vysoký stupeň hydrofobity s podobnou extrémně dlouhou životností. Flourkarbon typu C6 nabízí i oleofobní úpravu a PFC-free zase maximální ohleduplnost k životnímu prostředí.

Product added to wishlist
Product added to compare.