Schlafsack

KWAK

Wir produzieren jeden KWAK-Schlafsack nach den Anforderungen und Wünschen unserer Kunden und widmen ihm vor der eigentlichen Produktion viel Zeit, damit der Kunde 100% zufrieden ist und uns glücklich macht. Das Außenmaterial des KWAK-Schlafsacks besteht aus Nanofasermembranen aus der Nanotechnologie.

OutdoorKWAK

Wir nähen und gestalten nach Kundenwunsch

Unser Motto "Wir machen Träume"

Nanovlákenná membrána

&

Spacáky KWAK

Je vyrobena ze 100% PU a průměr nanovláken je pouhých 150 nm. Díky této unikátní struktuře má nanovolákenná membrána o 25% více pórů než ostatní porézní membrány (PTFE - GoreTex), a tak může společnost NANOMEMBRANE nabídnout lamináty s nanovlákennou membránou s tou nejlepší paropropustností na světě. Tyto lamináty jsou vhodné především pro fyzicky náročné aktvity jako je běh, cyklistika, hiking atd. Nanovlákenné lamináty s touto membránou jsou nabízeny pouze ve variantě 3L.

HYDROFOBNÍ A OLEOFOBNÍ ÚPRAVA TEXTILIÍ - DWR

Veškeré lamináty jsou navíc hydrofobně upraveny tzv. DWR úpravou. Společnost NANOMEMBRANE nabízí dva typy povrchových úprav: Flourkarbon C6 a Bez flourkarbonu tzv. uhlovodík – PFC-free Obě úpravy nabízí vysoký stupeň hydrofobity s podobnou extrémně dlouhou životností. Flourkarbon typu C6 nabízí i oleofobní úpravu a PFC-free zase maximální ohleduplnost k životnímu prostředí.

Das Produkt wurde der Wunschliste hinzugefügt
Produkt zum Vergleich hinzugefügt.