Běžecké boty

Kategorie "Běžecké boty" nabízí široký výběr obuvi speciálně navržené pro běžecké aktivity. Tyto boty jsou vyrobeny z lehkých a prodyšných materiálů, které umožňují nohám svobodný pohyb a zajišťují pohodlí a podporu nohou při běhu. Běžecké boty jsou k dispozici v různých stylech a designech, aby splňovaly potřeby různých běžců - od amatérů až po profesionály. Mnoho běžeckých bot je také vybaveno speciálními technologiemi, které zlepšují výkon a pomáhají předcházet zraněním. Běžecké boty jsou nezbytnou součástí výbavy každého běžce a mohou být také ideální volbou pro běhání v terénu a outdoorové aktivity.

AKU Boty - Alterra Lite GTX AKU Boty - Alterra Lite GTX 2
Produkt je k dispozici na objednávku
Vycházkové boty

AKU Boty - Alterra Lite GTX

715107
4 390 Kč
Nízká varianta univerzálního, lehkého a prodyšného modelu Alterra Lite, která je vyrobena z velmi odolných materiálů. Alterry využijete jako botu v lehkém nebo středně těžkém terénu, stejně jako univerzální botu na cestování. Váhu a prodyšnost oceníte především v letních měsících, kdy vám chodidla v botě budou příjemně dýchat.
AKU Boty - Rapida Air WS AKU Boty - Rapida Air WS 2
Poslední kusy skladem
Vycházkové boty

AKU Boty - Rapida Air WS

761.1 435
3 490 Kč
Rapida Air je jeden z nejlehčích modelů značky AKU. Mimořádně prodyšnou, lehkou a pohodlnou tenisku využijete během cestování, ve městě, ale i na procházkách v přírodě. Pletený svršek v kombinaci s patentovanou tkaninou značky AKU – AIR 8000 (až 11 krát prodyšnější než běžně používané materiály) – oceníte především v horkých dnech. Mimořádnou lehkost a...
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.