Kompasy, buzoly, mapy

Kategorie "Kompasy, buzoly, mapy" zahrnuje vše, co potřebujete k orientaci v přírodě. Nabízíme širokou škálu kompasů, buzol a map pro všechny úrovně zkušeností. Naše výběr kompasů a buzol je navržen tak, aby uspokojil jak potřeby začátečníků, tak i náročných uživatelů. V naší nabídce najdete také mapy různých měřítek a oblastí, aby vám pomohly plánovat vaše výlety a expedice. Kompasy, buzoly a mapy jsou nezbytnými nástroji pro každého, kdo se chce pohybovat v přírodě s důvěrou a bezpečně.

NEBO Baterky - Baterka Franklin Pivot RC NEBO Baterky - Baterka Franklin Pivot RC 2
Produkt je skladem
Vybavení

NEBO Baterky - Baterka Franklin Pivot RC

8b+
NEB-WLT-0023
999 Kč
Franklin ™ Pivot by NEBO je vybaven vysoce výkonnou 300 lumenovou COB LED svítilnou a COB LED pracovním světlem, 90 ° otočnou hlavou a výkonnou magnetickou základnou. Přiložená baterie umožňuje mezi nabíjeními až 30 hodin provozu.
NEBO Baterky - Čelovka Einstein 400 NEBO Baterky - Čelovka Einstein 400 2
Produkt je k dispozici na objednávku
Vybavení

NEBO Baterky - Čelovka Einstein 400

NEBO
NEB-HLP-0005
790 Kč
Einstein™ 400 RC Headlamp od NEBO je nízkoprofilová, kompaktní 400 lumenová dobíjecí čelovka s 5 režimy svícení. Díky širokému paprsku C.O.B LED a zaostřenému paprsku reflektoru vám Einstein pokryje vše, k čemu jej používáte. Přiložená dobíjecí baterie umožňuje až 8 hodin provozu mezi jednotlivými nabíjeními.
Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.