KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki
KWAK Dětské papuče Nunki

KWAK Dětské papuče Nunki

KWAK Dětské huculky Nunki jsou větší variantou botiček Maia. Délka podrážky je 18,5 cm. Asi jako každý rodič chcete zajistit svému dítěti teplo, pohodlí a spokojenost. Všichni dobře víme, že teplo jde od nohou. Lehké a na omak velmi příjemné dětské botičky KWAK plněné husím peřím jsou skvělé jak do nosítka, tak do kočárku. Sami si můžete navolit gramáž husího peří, střih i kombinaci barev. Už se nemusíte obávat, že by vašemu dítěti byla zima od nohou. Huculky Nunki od značky KWAK s nanotechnologií zaručeně zajistí komfort a maximální pohodlí Vašeho děťátka.

Vnější barva (nanotechnologie)
  • Černá NANO
  • Červená NANO
  • Zelená NANO
  • Modrá NANO
  • Khaki NANO
  • Šedá NANO
Vnitřní barva (materiál)
  • Černý KWAK
  • Červená KWAK
  • Modrá KWAK
Produkt je k dispozici na objednávku
1 250 Kč
S DPH Bez ceny přepravy * Naše motto "Tvoříme sny" | Šijeme na míru a děláme i individuální úpravy dle přání zákazníka. | Doručení od 3 až 7 dnů

 

Celkový střih KWAK dětských hudculek péřových Nunki je anatomicky tvarován a uzpůsoben jako luxusní varianta pro zahřátí nožiček Vašich nejmenších například do kočárku nebo nosítka. Dětské hudculky KWAK jsou složeny z bočních dílů a spodního dna. Mají tedy tvar jako boty, avšak jejich měkkost a lehkost je nenahraditelná. Uvnitř hudculek jsou komory vytvářené s pomocí přídavného materiálu, zvaného tzv. monofil, jež zajišťuje, aby i to nejjemnější prachové peří bylo vždy rovnoměrně rozprostřeno v rámci celého výrobku, a nikudy se chlad nedostal k nožičkám Vašich nejmenších. Horní část botiček je začištěna tunýlkem se zakomponovanou kulatou gumičkou a brzdičkou pro možnost stažení. Za brzdičkou je plastová ozdoba s logem KWAK. U kotníků se nachází poutka na protažení kulaté gumičky na stažení. Díky brzdičce, umístěné na středu v přední části mezi poutky, si budete moct sami regulovat obvod botiček u kotníků a zajistit tak, aby botičky Vašemu děťátku dobře držely. Barvu vnějšího i vnitřního materiálu KWAK Dětských hudculek péřových Nunki si můžete sami navolit dle Vašich představ. Vytváříme pro Vás vyladěné varianty oblečení, které zahrnují nejnovější trendy a technologie. Při vyrábění oblečení KWAK dbáme na precizní zpracování, funkčnost a perfektní design.

Konstrukce péřových komor má jeden z klíčových vlivů na výslednou funkčnost, izolaci a kvalitu péřových oděvních výrobků. Komory jsou vytvořeny různým způsobem uspořádání vnitřních přepážek. Vytvořené komory zajišťují, aby se izolační materiál, v tomto případě peří, neshlukoval na jednom místě, ale aby byl rovnoměrně rozprostřen v rámci celého segmentu. Naše KWAK Dětské hudculky péřové Nunki obsahují konstrukci komor ve tvaru “H” s tzv. teplými švy, která zajistí, že Váš výrobek bude dostatečně izolovat, a přitom si ponechá svou maximální lehkost. KWAK Dětské botičky jsou proto velice vhodné na domácí nošení i do spacáku v každém ročním období. KWAK Dětské hudculky péřové Nunki zaručí Vašemu děťátku dokonalou izolaci a maximální komfort při nošení.

Vnější materiál oděvních výrobků KWAK s nanotechnologií NANO nylon Ultra RipStop Shell 58 g/m2 má vynikající technické parametry viz Nanovlákenná membrána. Tkanina je větruodolná, prodyšná i voděodolná. To je základní podmínka pro dobrou funkčnost izolačního materiálu. Jakmile by peří navlhlo, ztratilo by svoji tepelnou funkčnost. Vnější tkanina má bezpečnostní a pevnostní ochranu zvanou RipStop. Princip ripstopových tkanin spočívá v tom, že do tenké textilie jsou zatkány silnější osnovní nebo i útkové nitě s odstupem 1-5 mm. Jakmile by se tkanina na určitém místě natrhla či narušila, zesílená nit trhlinu zarazí a nedojde tak k dalšímu poškození. Naše tkaniny KWAK s nanotechnologií jsou zesíleny nejen do kříže, tedy v osnovním a útkovém směru, ale navíc i diagonálně. Přednosti ripstopových tkanin spočívají ve velmi dobrém poměru hmotnosti ke stabilitě a ve vysoké tržné pevnosti. Vzniká tak mimořádně lehký a tenký materiál s neobvykle nadprůměrnými vlastnostmi a vysokou odolností. U vnějšího materiálu KWAK si můžete navolit barvu či kombinaci barev ze standardní nabídky černá / modrá / červená / zelená nebo khaki.

Vnitřní materiál oděvních produktů KWAK je ultralehký NYLON KWAK 20D Ultra Light RipStop Shell 38 g/m2, u kterého je také možnost vybrat si barvu ze standardní nabídky černá / modrá / červená. Je velice příjemný a jemný na dotek, což při volbě podšívky jistě oceníte. Vnitřní tkanina je prodyšná, což je klíčová vlastnost, aby mohlo docházet k výměně tepla mezi naším tělem a izolační výplní a zároveň, aby se vlhkost, námi vyprodukovaná, dokázala velmi rychle vypařit a nedošlo ke kondenzaci vody v komorách. S naší podšívkou KWAK bude peří v komorách vždy zaručeně v suchu. Také pokud se ve Vašem oblečení potíte, nemusí to znamenat, že je příliš teplé, ale chyba může být právě v nedostatečně prodyšné tkanině. To Vám ovšem u našeho oblečení KWAK nehrozí, a tak si můžete dopřát komfortní a kvalitní nošení oblečení KWAK. Vnitřní tkanina má také bezpečnostní a pevnostní vyztužení RipStop, v křížovém směru, a navíc i ochranu zvanou “Down Proof”. Jedná se o zvýšené vlastnosti tkaniny, které zabraňují unikání drobných peříček do prostoru.

Nanovlákenná membrána je vyrobena ze 100% PU s průměrem nanovláken 150 nm. Vzniká tak jedinečná struktura, díky které má nanovlákenná membrána o 25 % více pórů než ostatní porézní membrány. Společnost Nanomembrane nám tak umožňuje aplikovat lamináty s nanovlákennou membránou s dosud nejlepší paropropustností vůbec. Jsou nabízeny pouze ve variantě 2L, což znamená, že laminát obsahuje 2 spojené vrstvy, a to vrchní látku z PA 6 (Polyamidu 6) a samotnou membránu. Materiál prokazuje vynikající vlastnosti pro vysoce náročné sporty a pohybové aktivity. Zaprvé se jedná o paropropustnost. V případě první metody měření Ret, kde určujícím faktorem je odpor, který klade materiál průchodu vodních par, materiál vykazuje hodnoty 3 Pa.m2.W-1. U této metody platí, že čím nižší hodnota, tím lepší. Druhá metoda měření paropropustnosti MVTR vykazuje hodnoty 40 000 g/m2/24 hod., což vyjadřuje hmotnost vodních par, kterou dokáže materiál propustit za 24 hodin přes 1 m2 materiálu. Zde platí naopak, čím větší hodnoty, tím pro nás lépe. Nanovlákenná membrána vykazuje další exkluzivitu, a to extrémní voděodolnost, kde výška vodního sloupce je 12 000 mm/1 dm2. K dalším výborným charakteristikám patří prodyšnost 99,3 % a větruodolnost s hodnotou 0,129 mm.s-1 0,025 cfm.

Vrchní část materiálu KWAK je chráněna pomocí hydrofobní úpravy DWR - Flourkarbon C6 (PFC-no free) s lotosovým efektem. Na vysvětlení principu, lotosové listy mají ultrahydrofobní a oleofobní strukturu povrchu. Můžeme si ji představit jako plochu s malinkými štětinkami s výškou 6 uhlíků C (Carbon), které napomáhají tomu, aby se výrazně snížila doteková plocha povrchu a vody a v našem případě i oleje. Díky tomu nedochází k úplnému smáčení, ale voda/olej na povrchu se shlukne v maličké kapičky, které se díky vzniklému povrchovému napětí udrží v téměř kulovitém tvaru a povrch zůstane suchý. Tak jako listy lotosového květu, navzdory neustálému vystavování prachu, špíně, dešti a dalším vlivům, zůstávají čisté a suché, tak i vědci využili nanotechnologii k tomu, aby tento efekt napodobili a vytvořili tak povrch, který je voděodolný a má samočistící vlastnosti.

Oblečení KWAK plníme českým husím prachovým peřím v poměru 90/10 a plnivostí 650 cuin nebo 95/5 a plnivostí 850 cuin. To znamená, že 90 %, případně 95 %, izolačního materiálu sestává z chomáčků peří, které můžete vidět právě zde na obrázku, a zbylá procenta jsou zaplněna jednotlivými separovanými pírky. Naše peří vyniká svými tepelně izolačními vlastnostmi a je schopno zachytávat molekuly vzduchu. Když si pak navléknete oblečení KWAK, vzduchový polštář si začnete ohřívat tělesným teplem, které vyzařujete do okolí. Největší výhodou husího prachového peří je jeho dlouhá životnost, ultra lehkost, navíc plní i podmínky pro jeden z nejlepších tepelně izolačních materiálů. Dále je peří exkluzivní svou stlačitelností až o 85 %, což je výhoda při transportu. Husí prachové peří je bez zápachu a před zpracováním se opakovaně pere a sterilizuje na teplotu 150-400 °C, proto má nižší alergický potenciál než běžné syntetické výplně. A v neposlední řadě, peří je 100% recyklovatelné. Proto neváhejte a vsaďte na nejkvalitnější husí prachové peří KWAK, které Vám zaručí pohodlí a komfort.

Oblečení KWAK je velmi dobré uchovávat v nestlačeném stavu, například pověšené na ramínku s dostatečně prostorným okolím či volně položené tak, aby nebylo zmuchlané či stlačené. Každé takové stlačení totiž opotřebovává izolační náplň, a proto by se oblečení mělo například při cestování a převozu oblečení v zavazadle stlačovat jen po nezbytně nutnou dobu. Aby mohl oděvní produkt dobře plnit svou funkci, je vhodné ho po každém převozu hned vybalit a nechat ho přirozeně nabýt svůj objem, který se právě kvůli stlačení ztratí. Když budete o svůj oděvní kousek správně pečovat, stane se pro Vás věrným parťákem, kterého budete chtít mít vždy po ruce a díky němuž se budete vždy cítit komfortně, v teple, v suchu, a jako v peřince.

Příjemné nošení Vám zajistí naše oděvní produkty KWAK. Na každé zachumlání do oblečení KWAK se budete těšit. Naše hlavní motto je "TVOŘÍME SNY". Na vývoj tohoto modelu byly použity ty nejlepší materiály, které Vám zajistí vysokou odolnost, pohodlí a skvělý tepelný komfort při nošení. Jde o příjemně teplé a chytře řešené oblečení KWAK, vhodné i do těžkých klimatických podmínek. KWAK Dětské hudculky péřové Nunki jsou vhodné pro všechna období. Rozhodně si na svou výpravu nezapomeňte přibalit pro své maličké botičky KWAK, které umožní Vašim dětem pohodlné a příjemné útočiště v chladných až mrazivých dnech.

Produkty KWAK

výrobce a dodavatel / výrobca a dodávateľ / manufacturer and supplier / hersteller und der Ablieferer / fabricant et entrepreneur / gyártó és vállalkozó / fabbricante e appaltatore

Eva Hrstková a David Pařízek // OUTDOORKWAK

vrchní materiál / vrchný materiál / shell of top / obermaterial / matériel de surface / fedőréteg / materiale superficiale

100% nylon / nylon / nylon / nylon / le nylon / nylon / nailon

podšívka / podšívka / linnig / futter / doublure / alsó réteg / fodera

100% nylon / nylon / nylon / nylon / le nylon / nylon / nailon

výplň / výplň / padding / fullung / bourre / bélés / imbottitura

90/10 husí prachové peří / husacie prachové perie / goose down / Gänsedaunen / duvet d'oie / libatoll / piuma d'oca

používat pouze jemné prostředky / pouźívat iba jemný prostriedok / use only gentle wash / nur feinwaschmittel verwenden / n´ utiliser qu´ un produit doux / kizárólag kímélő mosÓszerrel mosandÓ / utilizzare solo detergente suave

Prát se zapnutým zipem / prať so zapnutým zipsom / wash with the zipper closed / mit geschlossenem reissverschluss waschen / laver avec la fermeture éclaire fermé / felhúzott cipzárral mosni / lavar con la cremallera cerrada

Nepoužívat aviváž / nepouživať aviváž / do not use fabric connditioners / keine avivagemittel benutzen / ne pas utiliser d'adoucissant / ne használjon Öblítoszert / non usare ammorbidente

Doporučujme tento prací prostředek

Made in Czech

Made in Europe (EU)

Péče a údržba

Pro správnou funkci a dlouhou životnost výrobku je třeba dodržování následujících zásad

Před použitím výrobek KWAK naklepejte, aby se náplň v komorách mohla rovnoměrně rozmístit. Nenechávejte výrobek KWAK ve stlačeném stavu déle než je nezbytně nutné. Po použití výrobek KWAK vyvětrejte a nechte proschnout. Pokud to půjde, zavěste ho, nebo volně položte na suché místo. Nepoužívejte chemické prostředky. Vždy používejte speciální tekuté prostředky určené na peří, například námi doporučovaný prací prostředek značky Nikwax, který není agresivní vůči peří (nenaruší jeho strukturu, dobře se vymývá při máchání a nekrystalizuje v jemných záhybech náplně). Perte v pračce na 30°C se třemi tenisáky. Použijte program jemné praní, nebo program na sportovní oblečení. Ždímejte vícekrát. Poprvé na 400 otáček a pak max. na 600 otáček. Podle potřeby odstředění opakujte. Výrobek KWAK je nutno sušit v sušičce se třemi míčky do sušičky. Teplota horkého vzduchu nesmí být vyšší než 50°C. Po prvním vysušení je možné, že peří nebude rovnoměrně rozprostřené a bude třeba ho správným naklepáním rovnoměrně rozptýlit a sušení zopakovat. Do bubnu sušičky je možné dát vonné ubrousky do sušičky.

Poznámka výrobce

Sušení doma na topení nebo venku na slunci nedoporučujeme. Zpravidla to trvá několik dní a může se stát, že výrobek zatuchne. Při praní spacáku se výjimečně mohou vyskytnout problémy. Komory se vytrhnou ze švu. Peří se dostane tam, kam nemá a je potřeba ho vrátit zpět, což může být vzhledem k neznalosti technologie šití problém. Z těchto důvodů bychom doporučovali prát spacák až v poslední fázi rozhodování: koupit nový, nebo ho zkusit vyprat. Nebudeme si nic nalhávat, když vypereme spacák, nemůžeme čekat, že z pračky vytáhneme nový produkt. Jestli Vám spacák už nevonní, zkuste ho dát pouze do sušičky a použijte vonné ubrousky do sušičky. Vypráním spacáku nezískáte nový produkt, jeho vlastnosti se vždy mohou trošku zhoršit, ale zabráníte tomu tím, že použijete správné prací prostředky.

Určení
dětský
Velikost
uni
Období
4 sezónní ( jaro / léto / podzim / zima )
Typ izolační náplně
husí prachové peří
Poměr peří
90/10
Plnivost
650 cuin
Hmotnost náplně
48 g
Hmotnost celková
76 g
Materiál vnější
HARD NANO nylon Ultra RipStop Shell (110g/m2), DWR C6 (voda, olej)
Materiál vnitřní
NYLON KWAK 20D Ultra Light RipStop Shell (38g/m2), DownProof
Barva vnější
černá / modrá / červená / zelená / khaki / šedá
Barva vnitřní
černá / modrá / červená
Komory
ve tvaru "H"
Vnější tkanina
DownProof
Vnitřní tkanina
DownProof
Obal kompresní
není součástí balení
Značka
KWAK
Záruční doba
5 roků
KWAK Dětské botičky péřové Maia KWAK Dětské botičky péřové Maia 2
Produkt je k dispozici na objednávku
1 150 Kč
Asi jako každý rodič chcete zajistit svému dítěti teplo, pohodlí a spokojenost. Všichni dobře víme, že teplo jde od nohou. Lehké a na omak velmi příjemné dětské botičky KWAK plněné husím peřím jsou skvělé jak do nosítka, tak do kočárku. Sami si můžete navolit gramáž husího peří, střih i kombinaci barev. Už se nemusíte obávat, že by vašemu dítěti byla zima...
KWAK Nosící vsadka péřová Antiope KWAK Nosící vsadka péřová Antiope 2
Produkt je k dispozici na objednávku
950 Kč
Příslušenství pro těhotné ženy a maminky, které nosí své děťátko v šátku či v ergonomickém nosítku. Jste těhotná a nechce se Vám pořizovat nová bunda, i když se do Vaší už nevejdete, nebo chcete být blízko se svým miminkem? Máte chuť si nechat vyrobit vsadku na míru dle vaší fantazie? Těhotenská a nosící péřová vsadka KWAK s nanotechnologií Vám zaručí, že...

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

10 dalších produktů ve stejné kategorii

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.