• -20%
FANTOM - Balzám Moto Tmavý 100ml
FANTOM - Balzám Moto Tmavý 100ml
FANTOM - Balzám Moto Tmavý 100ml
FANTOM - Balzám Moto Tmavý 100ml
FANTOM - Balzám Moto Tmavý 100ml
FANTOM - Balzám Moto Tmavý 100ml

FANTOM - Balzám Moto Tmavý 100ml

Vynikající na všechny výrobky z přírodní hladké kůže a jejich imitací (koženka, vinyl, barex), obuv, kožené oděvy, kabelky, rukavice, peněženky, opasky, sedací soupravy, motorkářské kombinézy, jezdecké potřeby a interiéry automobilu.

Produkt je skladem
319 Kč Naše předchozí cena 399 Kč -20%
S DPH Bez ceny přepravy * Doručení do 24 - 48 hodin

 

Tónovací balzám s pigmentem skvěle poslouží s kompletní renovací (obnovením) každého tmavého odstínu koženého povrchu. Snadno dobarvíte i lehké ošoupání nebo škrábance.

Balzámy dodají kůži potřebnou výživu a ochranu. Zabraňují popraskání a zpuchření kůže. Vaše věci budou opět jako nové a měkké.

Unikátní složení balzámu odpuzuje veškerou vodu, která jednoduše steče po povrchu pryč.

Přitom dál umožňují kůži dýchat a snižují její opotřebení.

Stačí houbičkou nebo měkkým hadříkem rovnoměrně rozetřít.

Výborně ochrání vaši koženou obuv od nečistot a map soli v zimním období.

Balzámy Fantom – moto svým složením výborně čistí, vyživují, impregnují a chrání i většinu hladkých povrchů jako je guma (gumová těsnění u dveří aut a v plastových a dřevěných okenních profilech, hadice, manžety). Plasty (vnější i vnitřní plasty aut – středový tunel, protiúderové lišty)

Balzám je čistě přírodním produktem vyvinutým a vyrobeným rodinnou firmou FANTOM v České republice na základě dlouholetých zkušeností a testování.

Díky svému jedinečnému složení mu byly uděleny certifikáty Ministerstva zdravotnictví ČR a Státního zdravotního ústavu v Praze.

Fantom si zachovává všechny své vlastnosti až do úplného využití balení

Aplikace: Balzám se nanáší molitanovou houbičkou nebo měkkým hadříkem rovnoměrně v tenké vrstvě na všechny hladké povrchy, následné leštění se doporučuje, ale již není nutné.

Složení: Naše balzámy obsahují pravý včelí vosk, přírodní tuky /lanolin, / jojobový olej, karnaubský vosk, výtažky z kořenových a tropických rostlin.

Neobsahuje vodu, žádná chemická barviva, terpentýny, parabeny ani silikon.

20194105
3 ks

10 dalších produktů ve stejné kategorii

Produkt byl přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.