KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a...
KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a...
KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a...
KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a...
KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a golierom Vega
KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a golierom Vega
KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a golierom Vega
KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a golierom Vega

KWAK Dámska bunda páperová s kapucňou a golierom Vega

Chcete si nechať vyrobiť bundu podľa svojich predstáv? U nás si môžete vybrať farebné kombinácie, gramáž husieho páperia a ďalšie. Bunda KWAK je vhodná na všetky ročné obdobia, je anatomicky tvarovaná a preto je vhodná na všetky outdoorové aktivity. Vďaka jedinečnému materiálu vás bunda plne ochráni pred nepriazňou počasia a dažďom. KWAK Dámska bunda Vega má dve bočné vrecká, predĺžený zadný diel a kapucňu, ktorej súčasťou je golier. Pohodlie a maximálny komfort vám zaručí Dámska páperová bunda Vega s kapucňou od značky KWAK s nanotechnológiou.

360° pohľad na výrobok, ale trochu inak

Vonkajšia farba (nanotechnológia)
  • Čierna NANO
  • Červená NANO
  • Zelená NANO
  • Modrá NANO
  • Khaki NANO
Vnútorná farba (materiál)
  • Čierny KWAK
Veľkosť
Produkt je k dispozícii na objednávku
6 950 Kč
S DPH Bez prepravných nákladov * Naše motto "Tvoríme sny" | Šijeme na mieru a robíme aj individuálne úpravy podľa priania zákazníka. | Doručenie od 3 až 7 dní

 
Určenie
dámsky
Veľkosť
L
M
S
XL
Obdobie
zimné
Umiestnenie zipsu
na vreckách
uprostred
Počet vreciek
3
Vnútorné vrecko
áno
Typ izolačnej náplne
husacie páperie
Pomer peria
90/10
Plnivosť
650 cuin
Vonkajší materiál
NANO nylon Ultra RipStop Shell (58g/m2), DWR C6 (voda, olej)
Vnútorný material
NYLON KWAK 20D Ultra Light RipStop Shell (38g/m2), DownProof
Vonkajšia farba
čierna / modrá / červená / zelená / khaki / šedá
Farba vnútorná
čierna / modrá / červená
Komory
v tvare "X"
Vonkajšia tkanina s aplikovanou nanotechnológiou
Paropriepustnosť - Ret 3 Pa.m2.W-1 (MVTR 40 000 g/m2/24hod.)
Povrchová úprava - Hydrofóbna a oleofóbna DWR C6 najvyššia trieda - lotosový efekt voda, olej, Fluorokarbon (PFC-no free)
Priedušnosť - vetruodolnosť - 99,3 % - 0.129 mm.s-1 0.025 cfm
Výška vodného stĺpca - 12 000 mm / 1 dm2
Vnútorná tkanina
DownProof
Značka
KWAK
Záručná doba
5 rokov
KOM
Down Wash Direct - 1000 ml Down Wash Direct - 1000 ml 2
Produkt je skladom
Starostlivosť a údržba

Down Wash Direct - 1000 ml

Nikwax
NIKDWD1000
699 Kč
Nový Down Wash Direct® je prvým výrobkom špeciálne navrhnutým na čistenie a údržbu prírodného a hydrofóbneho peria. Poskytuje jednoduché riešenie pre starostlivosť o oblečenie a spacie vaky plnené prírodným i ošetreným perím. Down Wash Direct® zaručuje vynikajúce čistiace účinky, udržiava alebo zvyšuje vodoodpudivosť všetkých druhov hydrofóbneho peria a...
Výšivky pre našitie na spacák Výšivky pre našitie na spacák 2
Produkt je dostupný s inými parametrami
Príslušenstvo a náhradné diely

Výšivky pre našitie na spacák

Martin Průša, PAMS
KM
95 Kč
Nášivky alebo výšivky pre našitie na spací vak alebo iný produkt Kwak. V cene je už zahrnutá práca za samotné prišitie nášivky na produkt.
Vlastné nášivka podľa priania Vlastné nášivka podľa priania 2
Produkt je k dispozícii na objednávku
Príslušenstvo a náhradné diely

Vlastné nášivka podľa priania

KWAK
NASIVKA001
499 Kč
Možnosť si nechať vyrobiť vlastné nášivku podľa Vašich prianí a grafického návrhu, trebárs aj niekoľko kusov, nie je to obmedzené.
začátek kolem roku

1969

Šití spacáků na zakázku má ve městě Liberci už téměř 50 let dlouhou tradici.

V 70. letech, kdy turistické vybavení nebylo zrovna dostupné, začala pro potřebu svou a svých přátel šít spacáky paní Jana Červenková.

firma Alka

1990

Postupem času už to ale nebylo pouze „šití pro přátele“ a paní Janě Červenkové.

V roce 1990 vznikla pod jejíma šikovnýma rukama firma Alka, která se vyznačovala velkou kvalitou šitých výrobků a vstřícným individuálním přístupem k zákazníkům.

firma Alka a Eva Hrstková

2016

Celých 26 let šila krásné spacáky podle představ svých zákazníků.

V roce 2016 se ale čas firmy Alka naplnil a paní Červenková se rozhodla svou činnost ukončit. Toho si ale všimla Eva Hrstková, která byla toho času maminka na rodičovské dovolené, a právě ji napadlo v šití spacáků pokračovat. Ještě ten samý rok tedy od paní Červenkové odkoupila její know-how a společně ušily poslední a zároveň první spacák a od té doby existuje naše značka KWAK, která se jako bájný Fénix zrodila z popela končící společnosti.

začátky Eva Hrstková - KWAK

2017

Za vydatné pomoci rodiny vznikla v podkroví rodinného domu malá dílna.

Tam se vešel tak akorát stůl a nový průmyslový šicí stroj, a tehdy se mohlo začít šít. Nejprve jsme šili zkušební prototypy a zkoušeli nové střihy, postupně přibývalo zkušeností i zákazníků a výroba se začala pomalu rozjíždět. Nastal čas i na inovaci materiálů, původně používaný Pertex Classic jsme nahradili látkami Pertex Endurance a Pertex Quantum, které se na spacáky lépe hodí, díky svým vlastnostem. Vrchní látka je odolnější a vnitřní naopak jemnější a příjemnější na dotek.

Eva Hrstková - KWAK

2018

Měsíce ubíhaly a přišel rok 2018, který pro nás byl především ve znamení propagace našich spacáků. Dne 14. 4. 2018 jsme se zúčastnili první veřejné akce, a to festivalu Juchů na Technické univerzitě v Liberci.

Díky festivalu nás zanedlouho oslovila paní Lucie Fürstová z Českého rozhlasu Liberec, která Evu Hrstkovou pozvala do rádia a následně udělala v rámci série „Další z inspirativních příběhů“ rozhovor o svém podnikání.

Skoro jako mediální hvězdy jsme se pak cítili 12. 10. 2018, když Evu Hrstkovou pozvali na interview do pořadu Českého rozhlasu „Dopoledne s Dvojkou“, kde také vyprávěla svůj příběh o vzniku značky KWAK.

Všechny tyto „akce“ zapůsobily jako dobrá reklama, a tak se šilo jako po másle. Látky ale ubývalo a ukázalo se, že není tak jednoduché shánět novou. Naštěstí jsme ale objevili firmu Nanomembrane, jejíž látky přesně odpovídaly našim požadavkům, a proto jsme se v listopadu 2018 stali jejich pravidelným odběratelem.

Eva Hrstková a David Pařízek

2019

Rok velkých a ještě větších změn.

Dne 18. 1. 2019 oslovil Evu Hrstkovou David Pařízek, který chtěl ušít spacák na míru. Slovo dalo slovo a neskončilo to pouze u jednoho spacáku. Jejich setkání odhalilo společnou zálibu ve vývoji nových věcí a bourání hranic dosažitelného. A právě zde se zrodila budoucí spolupráce a společné podnikání. Od 9. 2. 2019 se na spacácích a jiných péřových výrobcích objevuje nové logo KWAK a zhruba od té chvíle vystupují Eva s Davidem jako obchodní společníci.

Setkání s Davidem Pařízkem roztočilo kolotoč změn a vývoje na plné obrátky.

Malá dílnička v podkroví se ukázala jako opravdu malá a bylo třeba hledat novou a větší. To se podařilo záhy a od dubna 2019 sídlíme v nové dílně ve Vratislavicích nad Nisou, kam se pohodlně vejde více, než jen jeden šicí stroj.

Zavádění loga KWAK se rozjel na plné obrátky. Výroba nových vizitek, letáčků, vlajek, polepů, brožur a dalších marketingových podkladů a pomůcek.

V dubnu 2019 jsme se moc rádi již podruhé zúčastnili festivalu Juchů. V té době bylo už tolik zakázek, že bylo třeba najít posilu do týmu. A tou se stala paní z Liberce, skvělá švadlena, která už v té době rozjížděla malý podnik, který byl zaměřen na přešívání kočárků tak, aby ještě posloužily, a na kterou dostala Eva Hrstková tip od mistrové textilní výroby p. Baumrukrové. Milá švadlenka s nabídkou šít péřové výrobky se nechala zlákat a jsme moc rádi, že je od května 2019 s námi.

A protože stále rostla poptávka po nových péřových výrobcích, tak jsme od jara 2019 také začali šít i jiné výrobky než jen spacáky. Mezi naše produkty jsme zařadili péřové sukně, vesty, rukavice, papuče, dětské fusaky a jiné a to vše jak jinak, než na míru, přesně podle přání zákazníků.

Byl nám přidělen na období jednoho roku dotace 250.000,- Kč z Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory: Regionální rozvoj, program č. 2.2: Regionální inovační program, dotační titul 3: Technologické vouchery, projekt: Prototyp zimní péřová bunda KWAK V1.0.

Naše spolupráce s TUL Liberec Fakulta textilní.

Tkanina a jejich struktura je testována na vysoké škole fakulta textilní v Liberci. Zde jsou fotografie z elektronového mikroskopu. 

Zkoumali jsme všechny naše tkaniny a jednotlivé složení, strukturu, formátování jednotlivých vláken. Způsob roztažnosti a RipStop všech našich tkanin (nylon-polyamid). Počet vláken a jeho hustota a další segmenty tkanin.

Naše první profesionální interiérové fotografie spacích pytlů OutdoorKWAK. Děkujeme fotografovi TEOPE Radek Drbohlav.

Eva Hrstková a David Pařízek

2020

Úplný začátek roku 2020 přinesl další posun, od

1. 1. 2020 máme exkluzivitu na látku s nanomembránou značky Nanomembrane pro segment všech péřových výrobků.

Jeden stroj, i když dobrý, už dále nemohl zvládat vše a bylo třeba mu pořídit nové kamarády. Do dílny taky přibyly dva další průmyslové šicí stroje Jack, které si hned tak neodpočinou. Nové posily mohly přijít.

Provedli jsme atestaci spacího pytle Kuňka a spací pytel Skokan a spací pytel Rosnička dle normy ISO EN 23537 ve státní zkušebně TZU Brno.

Pro rok 2020 nám byla přidělena na období jednoho roku dotace 200.000,- Kč z Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory: Regionální rozvoj, program č. 2.2: Regionální inovační program, dotační titul 3: Technologické vouchery, projekt: Prototyp Bivakovací pytel KWAK V1.0.

Dne 14. 5. 2020 jsme spustili z cela nový e-shop B2B a B2C a postupně jej budeme doplňovat novými produkty a službami. Produkty budou samozřejmě také vyráběny s aplikovanou nanotechnologií.

Byla zavedena česká EAN čísla na naše produkty s prefixem 859 a zapojena do mezinárodního systému vedená u společnosti GS1 Czech Republic.

Naše první profesionální exteriérové fotografie spacích pytlů OutdoorKWAK a dalších produktů. Děkujeme fotografovi TEOPE Radek Drbohlav.

Recenze a testování spacího pytle Kuňka K185 u známého časopisu Světoudooru.cz, a dopadli jsme na jedničku s hvězdičkou.

Registrace a potvrzení do oficiální databáze České státní proexportní agentury CzechTrade.

Mám i svoje cyklistické dresy dámské a pánské i dětské a nákrčníky OutdoorKWAK.

OutdoorKWAK s.r.o.

2021

1. 1. 2021 byla založena nová společnost OutdoorKWAK s.r.o., IČ: 09784781, Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddílu C, vložce 46397, Se sídlem: Kunratice u Cvikova 349, 471 55 Kunratice u Cvikova, Česko.

A do měsíce jsme se stali i plátci DPH a bylo nám přiděleno DIČ: CZ09784781.

Dnes 18. 1. 2021 - slavíme už 2. roky od našeho setkání.

Recenze a testování dámské vesty a dámské sukně u známého časopisu Světoudooru.cz, a opět jsme dopadli na jedničku s hvězdičkou.

Proběhla registrace a ověření v OSN a NATO, abychom mohli dodávat naše výrobky a produkty do těchto celosvětových organizací.

Zase o kus větší. Dílna OutodorKWAK se opět zvětšila o další místnost a hlavně o další šicí stroje s malou prezentaci našich produktů.

Spustili jsme kanál na YouTube - OutdoorKWAK. Postupně budeme doplňovat o naše osobní videa a videa s prezentací našich výrobků.

A proč ne, už máme i trička OutdoorKWAK dámské, pánské, samozřejmě i dětské s dlouhým i krátkým rukávem a to všechno v několika barvách.

Pro rok 2021 nám byla přidělena na období jednoho roku dotace 200.000,- Kč z Dotačního fondu Libereckého kraje, oblast podpory: Regionální rozvoj, program č. 2.2: Regionální inovační program, dotační titul 3: Technologické vouchery, projekt: Ultra lehká šustka KWAK Nisa.

Vratislavická rodačka Eva Hrstková, která ve své provozovně v Rochlické/Tanvaldské ulici šije speciální outdoorové oblečení a spací pytle pod značkou OutdoorKWAK, byla v rámci šestnáctého ročníku podnikatelské soutěže MONETA Živnostník roku 2021 Libereckého kraje v úterý 21. září vyhlášena 2. nejlepší podnikatelkou našeho kraje.

Proběhla registrace a ověření v registru D-U-N-S (Dun & Bradstreet) pod číslem D-U-N-S® Nummer: 49-668-6180, abychom mohli dodávat naše výrobky a produkty do světových společností.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkty v rovnakej kategórii: 10

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný k porovnanie.